Новини

на попередню сторiнку

Правоохоронці розпочали розслідування щодо рейдерського захоплення землі в Олександрійському районі

Правоохоронці розпочали розслідування щодо рейдерського захоплення землі в Олександрійському районі

Житель Олександрійського району Роман Малиновський, який діє в інтересах Сергія Теличка, поскаржився на рейдерські дії, пов’язані з захопленням земельних ділянок на території Лікарівської сільської ради Олександрійського району. Його звернення розглянули на засіданні обласного оперативного штабу з протидії рейдерству в аграрному секторі.

У засіданні взяла участь заступник Міністра юстиції з питань державної реєстрації, керівники правоохоронних структур області, окремих департаментів ОДА, Держгеокадастру, керівництво Олександрійської та Петрівської райдержадміністрацій, передає прес-служба Кіровоградської облдержадміністрації.

Як відзначається, у випадку Малиновського відбулося самовільне зайняття земельних ділянок одним із місцевих підприємств. За інформацією Нацполіції, по даному випадку розпочато кримінальне провадження, яке перебуває на стадії розслідування. "Після встановлення розміру збитків, мова йтиме про притягнення до кримінальної відповідальності обвинувачуваної сторони", - сказано в повідомленні.

Поки що Держгеокадастр підготував протокол про притягнення відповідних осіб до адміністративної відповідальності.

Фото: прес-служба Кіровоградської ОДА

0    1912     27.06.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!