Новини

на попередню сторiнку

Мітингувальники перекрили дорогу в Олександрії (Фото)

Мітингувальники перекрили дорогу в Олександрії (Фото)

Організатори мітингу під стінами Олександрійської міської ради продовжили свою акцію протесту. Близько 11:30 вони перекрили дорогу на вулиці Героїв Сталінграда біля кафе "Світанок".

Активісти з плакатами переходили дорогу на пішохідній "зебрі", не даючи проїхати автомобілям. Водночас, люди пропускали автобуси та робили короткі перерви для проїзду транспорту, передають кореспонденти "Олександрійських новин".

Акція була погоджена. Учасники протесту роздавали водіям листівки з вимогами до міської влади: звільнення посадовців виконкому та міської ради, створення сприятливого середовища для бізнесу тощо.

Водії висловлювали невдоволення перекриттям дороги, дехто намагався об'їхати учасників акції узбіччям. На місці була поліція. Правоохоронці спрямовували транспорт в об'їзд перекритої частини дороги.

За словами організаторів акції протесту, сьогодні блокування дороги нетривале, однак вже завтра вони планують повернутися. Акція протесту проти олександрійської міської влади буде безстроковою.
Як повідомлялося, сьогодні зранку під час сесії міської ради відбувся мітинг, організований місцевими підприємцями. Вони заявляють про нібито тиск з боку мерії та хочуть домогтися відмови від проекту рішення про анулювання договорів на землю під зоною відпочинку "Зелена садиба". Міська влада наголошує, що мова йде лише про те, щоб змусити бізнесменів сплачувати податки.

Фото: "Олександрійські новини"  

0    2103     26.06.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!