Новини

на попередню сторiнку

Олександрійські депутати дозволили нічну торгівлю алкоголем у кафе та ресторанах

Олександрійські депутати дозволили нічну торгівлю алкоголем у кафе та ресторанах

Депутати Олександрійської міської ради підтримали зміни до правил торгівлі алкоголем в місті. Відтепер заборона на продаж алкогольних напоїв з 22:00 до 08:00 діє лише для закладів торгівлі, а для кафе та ресторанів її скасували.

Відповідне рішення міська рада ухвалила більшістю голосів сьогодні, 26 червня.

Зміни до "Положення про регулювання порядку торгівлі і реклами алкогольних, слабоалкогольних напоїв, пива та тютюнових виробів на території Олександрії" пов'язане зі змінами в законодавстві, ухваленими в березні Верховною Радою. За словами заступника міського голови Сергія Гриценка, органи місцевого самоврядування тепер не можуть забороняти нічну торгівлю алкоголем в закладах ресторанного господарства. Регулювати це питання в Олександрії будуть за допомогою погодження режиму роботи. Наразі готується проект рішення про роботу місцевих кафе до 24:00, відзначив Гриценко.

Депутат міської ради Віталій Заріцький звернув увагу сесії на другу зміну, передбачену ухваленим сьогодні проектом рішення. Вона передбачає вивести з-під дії заборони на нічну торгівлю алкоголем ресторани, які розміщені у житлових будинках, тобто не мають окремої будівлі. Депутат висловив побоювання, що це стимулюватиме продаж алкогольних напоїв у багатоповерхівках і запропонував залишити існуючу заборону без змін.

Начальник управління економіки Ростислав Черевашко та Сергій Гриценко не погодилися з таким трактуванням норми і запропонували підтримати проект рішення в тому вигляді, у якому його винесли на сесію. У такому формулюванні за нього і проголосували депутати.

"Олександрійські новини" розбиралися у запропонованих змінах і прийшли до висновку, що це, ймовірно, може створити неконкурентну ситуацію і штучні привілеї для тих закладів, яким дозволять працювати пізніше за інші. До сьогоднішнього дня в Олександрії діяла повна заборона на торгівлю алкоголем після 22:00 для ресторанів та магазинів.

Нагадаємо, мерія запропонувала переглянути власну заборону на роботу п'яти кафе після 22:00.

Фото: Рixabay

0    1380     26.06.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!