Новини

на попередню сторiнку

Мітинг та взаємні звинувачення: як пройшла чергова сесія Олександрійської міськради (Фото)

Мітинг та взаємні звинувачення: як пройшла чергова сесія Олександрійської міськради (Фото)

Сесія Олександрійської міської ради, яка розпочалася 26 червня о 9 годині, відбувалася у супроводі мітингу під будівлею міськради та виступів активістів безпосередньо в сесійній залі. У підсумку, в роботі сесії оголосили перерву на невизначений термін.

Про це повідомляють кореспонденти "Олександрійських новин".

Мітинг проти тиску на олександрійських підприємців розпочався одночасно з початком роботи чергової сесії. Перед будівлею міської ради зібралися близько 30 людей, які відгукнулися на заклик місцевого підприємця Ігоря Ділієва. Вони встановили звукову апаратуру та час від часу включали музику й гімн України. Активісти протестують проти визнання недійсними актів на землю під "Зеленою садибою" Ділієва (питання виключили з порядку денного сьогоднішньої сесії).

Сесія розпочалася й проходила в робочому режимі. Депутати встигли розглянути 12 питань, після чого до трибуни вийшов активіст Сергій Григор'єв і спробував зачитати вимоги мітингувальників до міської влади. Дискусія з міським головою перетворилася на обмін взаємними звинуваченнями. Григорєв та Ділієв у сесійній залі звинувачували мера в тиску на бізнес і порушеннях законодавства. У відповідь Степан Цапюк звернувся до присутніх правоохоронців з вимогою зафіксувати ці звинувачення і провести перевірку. Міський голова наголосив, що влада не забирає землю у Ділієва, а лише хоче, щоб підприємець легалізував роботу свого місця відпочинку і платив нараховані податки. За словами Цапюка, частину коштів вже було сплачено, і бізнесмена змусять сплатити решту - більше 900 тисяч гривень.


Мітинг під стінами міської ради


Вимоги активістів до олександрійської мерії


Активісти в сесійній залі

Словесна суперечка завершилася тим, що міський голова оголосив перерву в роботі сесії на невизначений термін.

За інформацією "Олександрійських новин", активісти продовжать акцію протесту. Сьогодні вони планують перекрити вулицю Героїв Сталінграда на виїзді з Олександрії.

Нагадаємо, конфлікт щодо "Зеленої садиби" активізувався нещодавно. Міська влада звинувачує підприємця у порушенні правил оформлення земельних ділянок та несплаті податків. Ділієв, у свою чергу, говорить про тиск на нього та спробу незаконно відняти його бізнес.

ДОПОВНЕНО

Роботу сесії відновили. За інформацією прес-служби Олександрійської міської ради, депутати розглянули всі питання порядку денного та завершили пленарне засідання.

Фото: "Олександрійські новини"

0    1297     26.06.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!