Новини

на попередню сторiнку

Сесію Олександрійської міськради перервали через суперечку щодо "Зеленої садиби" Ділієва

Сесію Олександрійської міськради перервали через суперечку щодо

У сесії Олександрійської міської ради, що розпочалася сьогодні, оголосили перерву на невизначений час. Причиною цього стала суперечка щодо проекту рішення про анулювання актів на земельні ділянки, де розміщується відоме в Олександрії місце відпочинку "Зелена садиба" Ділієва.

Депутати встигли розглянути 12 із 19 питань порядку денного, коли до трибуни вийшов один із активістів, що виступили на захист садиби, Сергій Григор'єв. Він почав звинувачувати міського голову та виконавчі органи ради у спробі тиску на бізнес та спробував зачитати вимоги до місцевої влади. Вони включають, зокрема, оголошення недовіри виконавчій владі м. Олександрія, розпуск існуючого виконавчого комітету, звільнення секретаря міської ради й заступників міського голови, припинення незаконних, на думку активістів, перевірок.

Григор'єву відключили мікрофон. Після цього він продовжив суперечку з міським головою із обміном взаємними звинуваченнями, до якої підключився і сам підприємець Володимир Ділієв. Мер заявив, що не може продовжувати роботу сесії в такій обстановці та спробував закрити сесію. Секретар міської ради відзначила, що сесію не можна закрити, поки не розглянуті всі питання. Тоді міський голова оголосив перерву в роботі сесії на невизначений термін.


Коли продовжиться робота сесії невідомо - перерва може тривати як декілька годин, так і місяць.

Паралельно під стінами міської ради відбувається мітинг проти тиску на підприємців Олександрії, зібраний Ділієвим та його колегами.

Як повідомлялося, питання "Зеленої садиби" хотіли виключити з порядку денного сьогоднішньої сесії.

Фото: кадри трансляції / Олександрійська міська рада   

0    1528     26.06.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!