Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії відбувся суд щодо відкликання двох депутатів міськради

В Олександрії відбувся суд щодо відкликання двох депутатів міськради

25 червня Олександрійський міськрайонний суд розглянув справу за адміністративним позовом двох депутатів міськради до міськвідділу поліції та міської виборчої комісії. Депутати від УКРОПу Павло Шевченко та Ігор Руденко намагалися довести, що рішення про їхнє відкликання за народною ініціативою було ухвалено з порушеннями.

Наразі є лише вступна та резолютивна частини судового рішення, уривок з якого опублікували на офіційному сайті Олександрійської міської ради.

Як сказано в тексті, суд скасував постанову Олександрійської міської виборчої комісії № 3 від 17.11.2017 року про звернення до керівного органу партії "УКРОП" щодо відкликання депутатів Олександрійської міської ради Павла Шевченка та Ігоря Руденка.

Також суд визнав неправомірними дії виборчої комісії по закінченню перевірки підписних листів виборців на підтримку ініціативи з відкликання депутатів.

Голова Олександрійської міської виборчої комісії Олександр Кіяшко підтвердив наявність такого судового рішення. За його словами, виборча комісія оскаржуватиме ухвалу в апеляційному порядку.

Нагадаємо, 17 листопада минулого року виборча комісія вирішила передати керівництву УКРОПу документи про відкликання двох депутатів Олександрійської міської ради. Процедура відкликання двох депутатів Олександрійської міськради була ініційована громадою міста ще в березні 2017 року.

Фото: Рixabay

0    1028     25.06.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!