Новини

на попередню сторiнку

В Олександрійському районі планують збудувати дві сільські амбулаторії

В Олександрійському районі планують збудувати дві сільські амбулаторії

Дві сільські амбулаторії за новим проектом мають з'явитися на території Олександрійського району. Амбулаторія у Протопопівці, про яку повідомлялося раніше, може з'явитися вже в цьому році. Крім неї, новий лікувальний заклад збудують в селі Червона Кам'янка.

Як розповів кореспондентам "Олександрійських новин" голова Приютівської ОТГ Андрій Коломійцев, є надія, що будівництво амбулаторії в Протопопівці буде завершено восени. Відповідно до проекту, там буде житло для лікаря і приміщення для нової аптеки. Крім того, заплановані ремонти в інших амбулаторіях і ФАПах об'єднаної громади.

Наразі оголошено повторний тендер для визначення підрядника. Попередню процедуру довелося скасувати у зв'язку з технічною помилкою - було невірно визначено назву предмета закупівель. Новий аукціон відбудеться на три дні пізніше, 5 липня.

21 червня у системі "Прозорро" оголосили тендер на будівництво лікарської амбулаторії в селі Червона Кам'янка. Нове приміщення має з'явитися на вулиці Сухінова, 9 до кінця 2019 року або раніше. Загальна вартість проекту становить 5 мільйонів 572 тисячі гривень.

Нагадаємо, у Приютівській громаді показали ескіз майбутньої амбулаторії. Паралельно для медзакладу шукають сімейного лікаря.

Ілюстрація: ескіз амбулаторії / "Приютівська об'єднана громада"   

0    1296     25.06.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!