Новини

на попередню сторiнку

Олександрійські активісти збирають мітинг під стінами міської ради

Олександрійські активісти збирають мітинг під стінами міської ради

Олександрійські активісти хочуть організувати мітинг на захист прав малого бізнесу. Його планують влаштувати під будівлею міськради 26 червня.

Відповідну подію створили у Facebook. Цю інформацію "Олександрійським новинам" підтвердив один із організаторів акції Сергій Григор'єв.

Мітинг спрямований проти перешкоджання малому бізнесові в Олександрії. Серед головних вимог мітингу активісти називають оголошення недовіри і розпуск виконавчого комітету, звільнення секретаря міської ради та заступників міського голови. 

Крім того, організатори хочуть домогтися звільнення членів комісій міськради і припинення незаконних, на їхню думку, перевірок, а також зібрати підписи під колективною заявою до правоохоронців щодо дій міської влади. "Перелік питань не вичерпний, тому запрошуємо долучитись до мітингу всіх мешканців", - відзначають організатори акції.

Нагадаємо, на сесії 26 червня депутати розглянуть проект рішення про визнання недійсними Державних актів на право власності на земельні ділянки. Мова йде про "Зелену садибу" родини Ділієвих.

Про конфлікт місцевих підприємців та олександрійської влади розповідали місцеві журналісти та обласні ЗМІ. Бізнесмени вважають останні події тиском з боку чиновників, а мерія говорить про порушення законодавства.

Фото: Карти Google

0    1539     25.06.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!