Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії склали присягу солдати весняного призову (Фото)

В Олександрії склали присягу солдати весняного призову (Фото)

Солдати весняного призову-2018 зі Львова та Львівської області склали присягу на вірність українському народові. Урочиста церемонія відбулася 23 червня на плацу авіаційної військової частини в Олександрії.

Про це повідомили на сторінці Військової частини 2269 Нацгвардії у Facebook.

Юнаків та дівчат привітали з початком служби начальник відділення по роботі з особовим складом підполковник Станіслав Козенко, голова ветеранської організації Павло Тищенко, військовослужбовці та гості свята. Отець Сергій, настоятель храму Христа спасителя Київського патріархату, благословив військовослужбовців.

Хвилиною мовчання з покладанням квітів вшанували гвардійці своїх побратимів, які віддали своє життя під час виконання військового обов’язку в різні періоди діяльності частини.

Після урочистих заходів батьки та рідні військових зустрілися з командуванням частини. Вони обговорили питання проходження військової служби, матеріального забезпечення та соціального захисту. "Батьки військовослужбовців мали змогу особисто подивитись на умови харчування, побуту та служби, в яких будуть перебувати їх діти найближчий рік чи півтора", - інформують у військовій частині.
Нагадаємо, наприкінці травня до Олександрії прибули новобранці цьогорічного весняного призову. 

Фото: Військова частина 2269 НГУ / Facebook

0    1251     25.06.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!