Новини

на попередню сторiнку

Нового начальника поліції представили в Олександрії (Фото)

Нового начальника поліції представили в Олександрії (Фото)

Сьогодні, 22 червня, в Олександрійському відділі поліції представили нового начальника. Ним став Володимир Хвостов.

Нового керівника міськвідділу поліції представив начальник ГУ Нацполіції області Роман Козьяков. Він зазначив, що наказ про призначення вийшов 21 червня "у зв'язку зі службовою необхідністю". Володимир Хвостов офіційно розпочинає виконувати свої повноваження вже з сьогоднішнього дня, 22 червня, передають "Олександрійські новини".

На представленні, крім співробітників поліції, були перший заступник голови Олександрійської РДА Юрій Коваль, голова районної ради Ольга Коріненко, Олександрійський міський голова Степан Цапюк, очільник Олександрійської місцевої прокуратури Ігор Білоусов. Вони запевнили, що співпраця з поліцією продовжиться.

Головними проблемами Олександрії назвали наркотики та роботу пунктів прийому металобрухту. Роман Козьяков запевнив присутніх, що поліція буде активно працювати в цих напрямках.

Під час спілкування з пресою новий начальник Олександрійського відділу поліції пообіцяв "кардинально і радикально" боротися зі злочинністю. Він відзначив, що Олександрія вже давно на слуху в обласній поліції, і проблеми міста йому відомі. "Методи роботи є в законодавстві, головне - як їх використовувати", - відзначив Хвостов. Він додав, що відкритий для роботи з громадськістю, готовий працювати з інформацією від громадян.


Володимир Хвостов народився в 1983 році в Кропивницькому. Закінчив Кіровоградський юридичний інститут Харківського національного університету внутрішніх справ у 2005 році. У 2007 році закінчив магістратуру Національної академії внутрішніх справ у Києві. До 2013 року працював на оперативних посадах, починаючи з управління боротьби з оргзлочинністю. З листопада 2015 року до березня 2018 року працював начальником управління карного розшуку кримінальної поліції області. З березня цього року до 22 червня - начальник Компаніївського відділення.Фото: "Олександрійські новини" 

0    2623     22.06.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!