Новини

на попередню сторiнку

Леонід Балацький із Приютівської громади розпочав велопробіг через всю Україну (Фото)

Леонід Балацький із Приютівської громади розпочав велопробіг через всю Україну (Фото)

Керівник Олександрійського відділу Українського географічного товариства Леонід Балацький спільно з двома напарниками з Компаніївського та Кіровоградського районів розпочав трансукраїнський велопробіг. Вони проїдуть 1260 кілометрів унікальним маршрутом - від крайнього північного населеного пункту Харківської області до міста Рені на березі Дунаю.

Це буде перший велопробіг за таким маршрутом, поділився Леонід Балацький із журналістами "Олександрійських новин".

Мандрівники стартують з села Дегтярне вночі 21 червня. Після цього їхній шлях пролягатиме через Харків, Полтаву, Кременчук, Олександрію, Кропивницький, Первомайськ, Одесу, Вилкове, а фінішують учасники в Рені. Під час велопробігу учасники збиратимуть науково-дослідницький матеріал про місцевість, якою проїжджатимуть.

За словами Леоніда Балацького, велопробіг може стати рекордним для України як третій проїзд через всю країну від краю до краю на велосипеді.

Керівник місцевого осередку Українського географічного товариства регулярно організовує велопробіги з 2009 року. У 2010-му він проїхав всю Україну зі сходу на захід. Кожного року члени товариства влаштовують веломандрівки річками Кіровоградської області. Цьогорічна мандрівка, за його словами, стала можлива завдяки допомозі Приютівської об'єднаної громади. Нові велосипеди, що витримають понад тисячу кілометрів, придбали за кошти громади.  
Фото: "Олександрійські новини", архів Леоніда Балацького 

0    1484     21.06.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!