Новини

на попередню сторiнку

Олександрійським випускникам доведеться самостійно рахувати середній бал атестата

Олександрійським випускникам доведеться самостійно рахувати середній бал атестата

Випускники шкіл, які вступатимуть до вишів цього року, мають самостійно розраховувати середній бал атестата. Внесення відповідного запису в додаток до атестата не передбачено в затверджених Кабміном зразках документів про повну загальну середню освіту.

Відповідне роз'яснення надало Міністерство освіти і науки України, інформує Урядовий портал.

Самостійно рахувати середній бал потрібно буде при поданні заяви до ВНЗ і в електронному, і в паперовому вигляді. Приймальні комісії закладів вищої освіти перевірятимуть правильність обчислення.

Середній бал треба розраховувати за 12-бальною шкалою з округленням до десятих частин. "Бал розраховується як середнє арифметичне усіх зазначених в додатку до атестата оцінок (інваріантна частина, варіативна частина, державна підсумкова атестація). Водночас предмети, за якими зроблено запис "звільнений(а)", у загальну кількість не враховуються", - пояснюють у МОН.

Повна схема обчислення середнього балу визначена в Порядку подання та розгляду заяв в електронній формі.

Якщо в додатку до атестата вже визначений середній бал, то треба перевірити, за якою методикою він розрахований. Якщо це зроблено неправильно, то випускник має сам розрахувати бал за правильною методикою і вказувати під час подання заяв саме його. "При цьому атестат з неправильно розрахованим середнім балом є дійсним", - заспокоїли в міністерстві.

МОН також нагадало, що в разі подання заяв в електронному вигляді вступник зазначає середній бал в особистому кабінеті. Якщо потім він виявить помилку в розрахунку, то може самостійно її виправити до подання першої заяви.

Фото умовне: iPress.ua

0    1206     21.06.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!