Новини

на попередню сторiнку

Олександрійська мерія перегляне свою заборону на роботу кафе після 22:00

Олександрійська мерія перегляне свою заборону на роботу кафе після 22:00

Виконавчий комітет Олександрійської міськради може скасувати попереднє обмеження робочого часу для місцевих кафе, яке зобов'язало їх працювати лише до 22:00. З моменту ухвалення нового режиму роботи пройшов лише тиждень.

З ініціативою переглянути рішення про режим роботи закладів ресторанного господарства виступив міський голова сьогодні, 21 червня, на засіданні виконавчого комітету.

Мер зазначив, що деякі проекти рішень виносяться на виконком "необдумано" і приймаються під дією емоцій. "Я вважаю, що ми це неправильно зробили, - сказав міський голова про рішення щодо п'яти місцевих кафе. - Те що до 22-ї години спиртне [продавати] - я погоджуюся, але ресторан хоча б до 23-24 годин [може] працювати. Якщо організований захід - весілля, проводи тощо - то можна дозволити торгівлю алкоголем згідно режиму роботи".

Міський голова доручив допрацювати попереднє рішення виконкому і винести його на розгляд під час наступного засідання виконкому.

Після обговорення питання роботи кафе, виконавчий комітет підтримав проект рішення про внесення змін до положення про торгівлю алкогольними напоями і тютюновими виробами, що діє з 2011 року. Як писали "Олександрійські новини", проголосовані сьогодні зміни дозволять вивести з-під дії заборони на нічну торгівлю алкоголем заклади ресторанного господарства - кафе, ресторани, бари, тощо. Проект рішення тепер має розглянути сесія міської ради.

Як повідомлялося, 14 червня виконавчий комітет обмежив режим роботи п'яти олександрійських кафе до 22:00. Тоді таке рішення мотивували зверненням від Національної поліції. Що змінилося за тиждень, і чому мерія вирішила переглянути обмеження - залишається лише міркувати.

Фото: Рixabay

0    1313     21.06.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!