Новини

на попередню сторiнку

Двоє членів Олександрійської виборчої комісії заблокували реєстрацію нового депутата міськради

Двоє членів Олександрійської виборчої комісії заблокували реєстрацію нового депутата міськради

Олександрійська міська виборча комісія не змогла ввести до складу міської ради наступного за списком депутата від партії "БПП "Солідарність" на заміну Андрієві Коломійцеву, який склав повноваження. Для підтримки кандидатури Анатолія Юнака не вистачило двох голосів, тому що члени комісії за квотою Радикальної партії утрималися під час голосування.

Засідання міської виборчої комісії відбулося 20 червня, на ньому були присутні 10 із 18 членів комісії, передають кореспонденти "Олександрійських новин".

Виборча комісія повинна була вирішити технічне питання - визнати обраним депутатом Олександрійської міської ради наступного за черговістю кандидата Анатолія Юнака. Під час голосування Антоніна Корніленко та Тетяна Галата, яких минулого року ввели до складу комісії за поданням Радикальної партії завдяки заступникові мера Сергію Гриценку, утрималися. Вони аргументували це тим, що не ознайомилися з документацією. На це голова виборчої комісії Олександр Кіяшко відповів, що повідомив порядок денний за 6 днів до засідання, і у членів комісії було достатньо часу, щоб ознайомитися з матеріалами.

Зазначимо, що перелік депутатів, які обрані до міської ради, є у відкритому доступі на сайті ЦВК. Він був затверджений одразу після виборів.

Після нерезультативного голосування за кандидатуру Анатолія Юнака фракція партії "БПП "Солідарність" у міській раді має одне вакантне місце. За словами, Олександра Кіяшка, тепер доведеться шукати інші шляхи для його заповнення, оскільки рішення комісії проголосоване, і це створило юридичну колізію.

Як повідомлялося, Андрій Коломійцев залишив Олександрійську міськраду у зв'язку з обранням Приютівським селищним головою. Його мав замінити Анатолій Юнак.

Нагадаємо, минулого року саме заступник міського голови Сергій Гриценко сприяв введенню до виборчої комісії Антоніни Корніленко та Тетяни Галати за квотою Радикальної партії. Їх намагалися використати в скандальному судовому засіданні.

Фото: "Олександрійські новини"

0    1173     21.06.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!