Новини

на попередню сторiнку

Комітет Верховної Ради підтримав перейменування Кіровоградської області на Кропивницьку

Комітет Верховної Ради підтримав перейменування Кіровоградської області на Кропивницьку

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування підтримав перейменування Дніпропетровської та Кіровоградської областей. Про це повідомив сайт 112.ua за підсумками засідання комітету 20 червня.

Комітет підтримав законопроекти № 8329 и № 8380, якими відповідно пропонується перейменувати Дніпропетровську область на Січеславську, а Кіровоградську на Кропивницьку.

Комітет запропонував профільному комітету з питань правової політики та правосуддя рекомендувати парламенту внести проекти законів до порядку денного сесії та спрямувати до Конституційного Суду для перевірки на відповідність вимогам статей 157, 158 Конституції України, говориться в повідомленні з посиланням на голову комітету з держбудівництва Сергія Власенка.

Як повідомлялося, 18 травня у Верховній Раді зареєстрували проект закону про перейменування Кіровоградської області.  Його автори вважають за доцільне змінити назву області відповідно до назви обласного центру.

У народному голосуванні за нову назву для Кіровоградської області лідирує варіант "Центрально-Українська". "Кропивницька" - на другому місці.

Фото: Анна Лобода / Вікіпедія

0    1014     20.06.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!