Новини

на попередню сторiнку

Олександрійські депутати запропонували створити реєстр комунального майна і землі

Олександрійські депутати запропонували створити реєстр комунального майна і землі

Депутати Олександрійської міської ради ініціювали створення відкритого реєстру майна та земель комунальної власності. Його пропонують опублікувати на офіційному сайті міськради.

Проект рішення "Про створення реєстру майна та земель комунальної власності міста Олександрії" опублікували на сайті Олександрійської міськради 20 червня. Його вносить депутатська фракція партії "Об'єднання "Самопоміч".

Відповідно до ініціативи депутатів, реєстр повинен містити такі дані: номер земельної ділянки чи приміщення; номер договору та дату його укладення; інформацію про об'єкт договору; назву фірми чи ім'я ФОП, із яким укладено договір; встановлену орендну ставку і суму за використання об'єкта нерухомості або земельної ділянки; термін дії договору. 

Цей перелік може розширитися, якщо надійдуть додаткові пропозиції від управління приватизації чи членів депутатської комісії.

Якщо депутати підтримують створення такого реєстру на сесії, розробити його основні положення мають до кінця 2018 року. Реєстр повинні оприлюднити на офіційному сайті міськради й оновлювати інформацію в ньому щонайменше один раз на квартал.

Як повідомлялося, наступна сесія Олександрійської міськради відбудеться 26 червня, однак у порядку денному проекту рішення про створення реєстру комунального майна немає.

Фото умовне: Рixabay

0    1008     20.06.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!