Новини

на попередню сторiнку

Приютівська об'єднана громада перейде на прямі міжбюджетні відносини

Приютівська об'єднана громада перейде на прямі міжбюджетні відносини

Приютівську об'єднану територіальну громаду включили до перспективного плану формування територій громад Кіровоградської області. Це дозволять громаді перейти на прямі міжбюджетні відносини з Державним бюджетом України.

Відповідні зміни до перспективного плану формування територій громад Кіровоградської області вніс Уряд, повідомляють у Кіровоградському Центрі розвитку місцевого самоврядування.

Останніми змінами із перспективного плану також вилучили Олександрійську громаду. Крім того, було уточнено склад декількох громад, включено Катеринівську ОТГ та вилучено Капітанівську і Панчівську громади.

Як відзначила радниця з питань децентралізації Кіровоградського Центру розвитку місцевого самоврядування Валентина Шеремет, Уряд врахував пропозиції, які минулого року зібрала і подала відповідна Робоча група, що працює в обласній державній адміністрації а після того затвердила сесія Кіровоградської обласної ради. Тепер громади Кіровоградської області нарешті отримають додаткові стимули та ресурси для забезпечення сталого розвитку своїх територій в коротко і довгостроковій перспективі.

Наразі 100% території Кіровоградської області охоплені перспективним планом. До нього також включена Новопразька ОТГ.


Карта надана Кіровоградським Центром розвитку місцевого самоврядування

За словами Андрія Коломійцева, перехід на прямі відносини з Державним бюджетом дозволить повноцінно реалізовувати проекти в об'єднаній громаді.

Перша сесія Приютівської селищної ради відбулася 31 травня.

Нагадаємо, Олександрійська територіальна громада мала складатися із чотирьох рад.

Фото: Приютівська громада

0    1042     20.06.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!