Новини

на попередню сторiнку

Транспортна епопея в Олександрії: пасажири не знають про нові зупинки, автобуси їздять за незрозумілими схемами (Фото)

Транспортна епопея в Олександрії: пасажири не знають про нові зупинки, автобуси їздять за незрозумілими схемами (Фото)

Міські автобуси в Олександрії з сьогоднішнього дня почали їздити за новими схемами руху, які запровадила мерія. Однак пасажири виявилися неготовими до таких нововведень, а громадський транспорт в центрі міста став рідкістю.

Таку ситуацію спостерігали кореспонденти "Олександрійських новин" зранку 20 червня в районі Соборної площі.

Близько години знімальна група чекала автобусів на нових зупинках навпроти головпоштамту і банку "Аваль" та біля політехнічного коледжу. Наші журналісти були там єдиними - жодного іншого пасажира вони не побачили. Так само не вдалося дочекатися і громадського транспорту. 

Якщо навіть автобуси спробують забрати чи висадити пасажирів на нових зупинках, зробити це буде складно, оскільки прямо під знаками стоять припарковані автомобілі.


Зупинка навпроти головпоштамту

Як з'ясувалося, пасажири чекають автобуси на старих зупинках на Соборній площі. Чимало людей зібралися під пекучим сонцем, марно очікуючи на громадський транспорт, однак автобуси з самого ранку почали об'їжджати Соборну площу. Як відзначають наші журналісти, близько 10:40 через центр міста повинен був проходити 81-ий автобус, але знайти його нашим кореспондентам не вдалося. Нову схему руху міська влада опублікувала, але не завжди зрозуміло, як тепер повинні курсувати міські автобуси на практиці.Зупинки на Соборній площі

Як повідомлялося, із сьогоднішнього дня мерія запровадила нові схеми руху для міських автобусів в об'їзд Соборної площі, однак на нових зупинках немає ні лав для сидіння, ні навісів. Є лише знаки, вкопані біля узбіччя.

В Управлінні патрульної поліції області попередили, що нові схеми руху автобусів не погоджені з ними. Їх виконання загрожує перевізникам штрафами.

Фото: "Олександрійські новини"

0    1670     20.06.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!