Новини

на попередню сторiнку

Автобуси, які з завтрашнього дня почнуть об'їжджати Соборну площу в Олександрії, можуть оштрафувати - патрульна поліція

Автобуси, які з завтрашнього дня почнуть об'їжджати Соборну площу в Олександрії, можуть оштрафувати - патрульна поліція

Ситуація із запланованим перекриттям Соборної площі для транспорту і затвердженням нових маршрутів для міських автобусів отримала неоднозначне продовження. Як виявилося, нові схеми руху автобусів в Олександрії не пройшли погодження з патрульною поліцією області. Тому перевізникам, які відхилятимуться від затверджених маршрутів, загрожує штраф.

Відповідну інформацію повідомила заступник начальника Управління патрульної поліції у Кіровоградській області Марія Журавель. "Олександрійські новини" звернулися до неї за роз'ясненням щодо того, як діяти олександрійським водіям після рішень виконавчого комітету.

Марія Журавель пояснила, що спочатку патрульна поліція має погодити нові знаки для об'їзду Соборної площі. Лише після цього можна буде розробити та затвердити нові паспорти маршрутів для автобусів. Вона повідомила, що представники мерії звернулися до правоохоронців за переліком необхідних документів і списком дій для погодження нових знаків. Однак, наразі мова про закриття Соборної площі не йде - відповідні документи тільки готуються.    

Якщо ж перевізники будуть відхилятися від затверджених патрульною поліцією схем руху, це буде порушенням Правил дорожнього руху і загрожуватиме штрафом. В Олександрії повноваження скласти протокол за такі порушення мають співробітники групи реагування патрульної поліції.

Як прокоментував "Олександрійським новинам" директор ТОВ "КД-Транс" Володимир Ковальчук, міжміські і міжобласні автобуси будуть і далі курсувати за старими схемами. Жодного погодження змін із контролюючими службами з боку міської влади досі немає. Як в цій ситуації будуть діяти міські перевізники - Ковальчук прогнозувати не береться.

Сьогодні мерія заявила про те, що нові схеми руху міських автобусів почнуть діяти вже з 20 червня та оприлюднила нові схеми автобусних зупинок.

Нагадаємо, Соборну площу намагаються зробити пішохідною до 1 вересня. Наразі транспорт продовжує їздити як зазвичай, а жодних знаків про заборону проїзду немає.

Фото: "Олександрійські новини"

0    1543     19.06.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!