Новини

на попередню сторiнку

Олександрійські автобуси почнуть курсувати в об'їзд Соборної площі з 20 червня (Фото)

Олександрійські автобуси почнуть курсувати в об'їзд Соборної площі з 20 червня (Фото)

Із 20 червня міські автобуси в Олександрії почнуть курсувати в об'їзд Соборної площі, оскільки там планують створити пішохідну зону, вільну від транспорту.

Відповідну інформацію повідомили на сайті Олександрійської міської ради та опублікували нову схему руху автобусів.

Замість зупинок на площі Соборній біля кінотеатру та магазину "Ельдорадо" з’являться три нові: по пр. Соборному напроти головпоштамту; праворуч від політехнічного коледжу та по вул. Братській напроти банку "Аваль".

Кореспонденти "Олександрійських новин" перевірили, наскільки нові зупинки готові приймати пасажирів. Виявилося, що зупинки - це просто знаки біля краю дороги, які подекуди ще й закриті деревами. Як автобуси будуть роз'їжджатися з автомобілями також не зрозуміло, тому що громадському транспорту доведеться зупинятися просто посеред жвавих ділянок дороги біля перехресть.  

 

За інформацією міськради, із завтрашнього дня міські автобуси будуть курсувати за такими схемами:

Автобуси №№ 2, 4 будуть курсувати за схемою: залізничний вокзал - вул.Діброви - пр.Соборний - поворот праворуч, зупинка за політехнічним коледжем - вул.Григорія Усика - вул.Святомиколаївська - вул.Перспективна - пр.Соборний і далі за маршрутом.

Автобуси №№ 5, 7, 9, 12, що курсують від райпобуткомбінату, їхатимуть в об’їзд центральної площі по вул.Діброви - правий поворот на пр.Соборний, зупинка напроти головпоштамту і далі за маршрутом.

Автобуси №№ 3, 81 рухатимуться зі сторони райпобуткомбінату за схемою: пр.Соборний - вул.Перспективна - вул.Братська, зупинка напроти банку "Аваль" - вул.Діброви і далі за маршрутом.

Автобус № 10 робитиме об’їзд за схемою: залізничний вокзал - автовокзал - вул.Перспективна - вул.Братська, зупинка напроти банку "Аваль" - вул.Діброви - пр.Соборний, зупинка напроти головпоштамту і далі за маршрутом.

Автобус № 11, що рухається з Південного мікрорайону, їхатиме за схемою: Південний мікрорайон - автовокзал - залізничний вокзал - вул.Діброви, зупинка головпоштамт і далі за маршрутом.

Автобус № 15, який курсує з Південного мікрорайону, робитиме об’їзд: пр.Соборний - вул.Перспективна - автовокзал - залізничний вокзал - вул.Діброви - пр.Соборний, зупинка напроти головпоштамту і далі за маршрутом.

Автобуси №№ 14, 16, 17, 18 рухатимуться за схемою: "Пролісок" - пл.Покровська - пр. Соборний - вул.Діброви - залізничний вокзал - автовокзал - вул.Перспективна - вул.Братська (зупинка гуртожиток "Юність") - вул.Софіївська - пр.Соборний і далі за маршрутом.

На схемі автобусних зупинок нижче зеленим кольором позначені нові, синім - існуючі.


Нова схема руху та автобусні зупинки: з сайту Олександрійської міськради

Як повідомляли "Олександрійські новини", Соборну площу вирішили зробити пішохідною до 1 вересня

Станом на 15 червня нові схеми маршрутів та заборонні знаки міська влада не погодила з поліцією.

Фото: "Олександрійські новини"

0    1692     19.06.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!