Новини

на попередню сторiнку

Служба автодоріг: ремонт траси Знам’янка-Луганськ-Ізварине виходить на фінішну пряму (Фото)

Служба автодоріг: ремонт траси Знам’янка-Луганськ-Ізварине виходить на фінішну пряму (Фото)

Ремонт дороги М-04 Знам’янка-Луганськ-Ізварине наближається до завершення. 18 червня підрядники завершили влаштування верхнього шару асфальтобетону на двох відрізках дороги.

Про це повідомили в прес-службі Служби автомобільних доріг у Кіровоградській області.

На ділянці км 51-56 роботи виконувало ТОВ "ДС ПРОМ ГРУП". Загальна вартість проекту - 57,5 мільйона гривень. На ділянці км 61-66 підрядником виступило ТОВ "Ростдорстрой". Вартість об’єкту склала  58,4 мільйона гривень. В обох випадках роботи фінансувалися з державного бюджету за сприяння Уряду та Укравтодору.

Підрядники ще мають нанести нову  розмітку, влаштувати узбіччя та встановити знаки.

"За договірними зобов’язаннями підрядники дають гарантію на свою роботу на 10 років. Весь ремонтний процес перебуває під пильним контролем співробітників відділу якості та лабораторії Служби, тож дороги на Кіровоградщині будуть якісними та безпечними", - обіцяють у Службі автодоріг.Як повідомлялося, на початку червня хід ремонту на вказаних відрізках дороги інспектували очільник Укравтодору Славомір Новак та голова Кіровоградської ОДА Сергій Кузьменко.

Обласна влада обіцяє до кінця року завершити ремонт всього 77-кілометрового відрізка дороги Знам'янка-Луганськ-Ізварине на території Кіровоградщини.

Фото: прес-служба САД у Кіровоградській області

0    850     19.06.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!