Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії шукають поліцейських для ізолятора тимчасового тримання

В Олександрії шукають поліцейських для ізолятора тимчасового тримання

На Кіровоградщині стартував конкурс на посади молодшого та середнього складу поліції області. В Олександрії є шість вакантних посад, із яких п'ять - в ізоляторі тимчасового тримання.

Відповідну інформацію повідомили під час брифінгу в Головному управлінні Нацполіції області 18 червня, передає прес-служба поліції.

Для ІТТ № 7 в Олександрії потрібні поліцейський-водій відділення конвойної служби та четверо поліцейських ізолятора тимчасового тримання. Олександрійський відділ також шукає поліцейського сектору реагування патрульної поліції.

Усі кандидати повинні знати законодавство про поліцію та Конституцію України, для патрульної поліції та посади водія необхідне водійське посвідчення. Обов'язковою вимогою є відсутність офіцерського військового чи спеціального звання. Поліцейським пропонують заробітну плату від 7300 та від 7700 гривень.

Загалом у Кіровоградській області проводиться набір на 32 вакантні посади. Прийом оnline-анкет та документів розпочався з 18 червня і триватиме до 10 липня 2018 року.

Із повним переліком вакансій та вимог до кандидатів можна ознайомитися на сайті поліції області за посиланням.

Як повідомлялося, в Олександрійському відділі поліції ремонтують ізолятор тимчасового тримання. Наразі він готовий на 60%.

Фото: "Олександрійські новини"

0    1036     19.06.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!