Новини

на попередню сторiнку

Понад 20 кримінальних справ загрожує призовникам з Олександрії та району за ухилення від служби

Понад 20 кримінальних справ загрожує призовникам з Олександрії та району за ухилення від служби

За результатами весняного призову готові більше 20 кримінальних справ за ухилення від строкової служби юнаками з Олександрії та Олександрійського району. Вже найближчим часом матеріали справ передадуть до міської та районної поліції.

Про це журналістам "Олександрійських новин" повідомив комісар Олександрійського об'єднаного військкомату підполковник Олександр Балабуха.

За його словами, кількість тих, хто намагається уникнути військового обов'язку, збільшується. Однак розшукові заходи щодо військовозобов'язаних відбуваються постійно. Законом за такі дії встановлена чітка відповідальність - до трьох років обмеження волі.

Однією з основних причин такої тенденції у військкоматі вважають необізнаність призовників та їхніх близьких: вони бояться, що юнаки потраплять в зону бойових дій. Натомість, Олександр Балабуха наголошує на матеріальних перевагах служби. За призовниками зберігається місце роботи та зарплата, а на початку служби та при звільненні виплачується грошова допомога. Комісар відзначає, що майже 50% строковиків залишаються на службу за контрактом.

В Олександрійському військкоматі також оформлюють майже 600 протоколів про адмінпорушення за неявку, неповідомлення про зміну місця проживання, освіти тощо. 

Як повідомлялося, за результатами весняного призову з Олександрії та району до армії відправлять понад 90 юнаків.

Нагадаємо, олександрійським призовниками давали час до кінця травня, щоб самостійно з'явитися до військкомату та уникнути кримінального переслідування.

Фото: "Олександрійські новини"

0    1146     19.06.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!