Новини

на попередню сторiнку

Жителям Кіровоградщини пропонують анонімно висловитися щодо корупції та стягнення аліментів

Жителям Кіровоградщини пропонують анонімно висловитися щодо корупції та стягнення аліментів

Жителі Кіровоградської області можуть висловити своє ставлення до проблем корупції у вищих навчальних закладах та посилення відповідальності недобросовісних батьків, які не сплачують аліменти.

Зробити це можна, взявши участь в анонімних онлайн-опитуваннях, які розпочали в обласному управлінні юстиції, інформує прес-служба відомства.

Заповнити анкети всі бажаючі можуть до 1 жовтня. Термін тестування було продовжено з метою залучення до проекту максимальної кількості громадян.

Як відзначив керівник обласної юстиції Вадим Гуцул, тестування було розроблено в рамках проекту "Я МАЮ ПРАВО!", щоб дізнатися рівень правоосвіченості мешканців Кіровоградщини. Опитування є анонімними, а тому їхні результати будуть використані тільки в узагальненому вигляді.

Посилання на анкети:

Опитування щодо корупції у навчальних закладах (учасникам пропонують відповісти на запитання про ставлення до корупції, її причини тощо);

Опитування щодо посилення відповідальності за несплату аліментів (юстиція хоче дізнатися ставлення громадян до ініціативи #ЧужихДітейНеБуває і посилення відповідальності для тих, хто не платить аліменти).

Фото умовне: Рixabay

0    995     18.06.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!