Новини

на попередню сторiнку

Олександрійцям запропонували отримувати інформацію Пенсійного фонду через СМС

Олександрійцям запропонували отримувати інформацію Пенсійного фонду через СМС

Пенсійний фонд України запустив нову послугу - інформування громадян шляхом відправлення СМС-повідомлень. Таким чином можна буде дізнатися свій страховий стаж, суму пенсії, дати її виплати тощо.

Про це повідомили на сайті Олександрійської міської ради 18 червня.

Основою нового сервісу став модернізований Реєстр застрахованих осіб, який адмініструє Пенсійний фонд. "У даному реєстрі на кожного працюючого і на кожного пенсіонера заведена індивідуальна облікова картка, в якій відображена інформація про заробітну плату, сплату страхових внесків, стаж, розмір пенсії та інші страхові виплати", - пояснюють у Пенсійному фонді.

За допомогою СМС можна дізнатися таку інформацію:


для пенсіонерів:

тривалість свого страхового стажу,

суму призначеної пенсії, дату її виплати, результати проведеного перерахунку пенсії,

про здійснені утримання з пенсійної виплати,

про припинення чи поновлення виплати пенсії;

для застрахованих осіб:

про сплату страхових внесків та зарахування періодів страхового стажу, що дасть змогу контролювати доброчесність свого роботодавця.

Для підключення послуги інформування через СМС потрібно звернутися до найближчого територіального відділу обслуговування громадян (сервісного центру) ГУ Пенсійного фонду в Кіровоградській області. В Олександрії він розташований за адресою: вулиця Першотравнева, 9; телефон: (05235) 7-01-36.

Особи, які користуються послугами ВЕБ-порталу за допомогою електронного цифрового підпису, мають можливість замовити послугу СМС-інформування безпосередньо на порталі, не звертаючись до сервісного центру.

Фото умовне: На пенсии

0    1010     18.06.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!