Новини

на попередню сторiнку

У Приютівській громаді готові будувати нову амбулаторію (Ескіз)

У Приютівській громаді готові будувати нову амбулаторію (Ескіз)

Тендер на будівництво нової амбулаторії в селі Протопопівка Приютівської об'єднаної громади оголошено на сайті публічних закупівель Prozorro у вівторок, 12 червня.

Про це повідомили у блозі "Приютівська об'єднана громада" із посиланням на  голову Приютівської ОТГ Андрія Коломійцева та опублікували ескізи із можливим зовнішнім виглядом амбулаторії.

"Одним із найважливіших, на сьогодні, питань є будівництво нової амбулаторії в Протопопівці. Вже оголошений тендер та розроблений відповідний проект будівництва нового приміщення", - розповів голова об'єднаної громади.

Замовником будівництва нової амбулаторії є управління капітального будівництва Кіровоградської облдержадміністрації. Очікувана вартість робіт складає понад 5,5 мільйона гривень. Нову амбулаторію планують збудувати на вулиці Мисливська. Завершити роботи підрядник має до 31 грудня 2019 року, хоча можливий варіант здачі об'єкта в експлуатацію раніше - одним із критеріїв відбору переможця тендера є якомога менший строк виконання робіт.

Наразі жителі села отримують медичні послуги у приміщенні, переобладнаному зі звичайного житлового будинку. 



Ескізи амбулаторії в Протопопівці

Як відзначається в повідомленні, невирішеним залишається питання сімейного лікаря для нового лікувального закладу. "Окрім будівництва амбулаторії також розпочато пошук сімейного лікаря для Протопопівки, оскільки з 1 липня в амбулаторії ця посада буде вакантною",  - цитують заступника голови Приютівської ОТГ Ірину Чемерис у блозі.

Як повідомлялося, будівництво нової амбулаторії у Протопопівці Андрій Коломійцев підтвердив на першій сесії Приютівської селищної ради.

Ілюстрації: "Приютівська об'єднана громада"

0    915     18.06.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!