Новини

на попередню сторiнку

Валентина Гарагуля: Олександрійський район буде на 100% забезпечений лікарями

Валентина Гарагуля: Олександрійський район буде на 100% забезпечений лікарями

Медицина Олександрійщини має здобутки за останні роки та поступово нарощує свій потенціал. Вдалося замінити сучасними моделями майже 40% апаратури, а найближчим часом планується повністю укомплектувати штат лікарями.

Про це журналістам "Олександрійських новин" розповіла головний лікар центральної районної лікарні Валентина Гарагуля сьогодні, 15 червня.

Вона відзначила, що Олександрійський район єдиний, де готують одразу дев'ять лікарів-інтернів. Через місяць на роботу має вийти новий лікар-уролог, а лікар-травматолог почала працювати два тижні тому. Є також зміна педіатрів та молоді фахівці в акушерській службі. "Лікарями ми забезпечені, коли прийдуть наші інтерни, на 100%", - сказала головний лікар Олександрійської ЦРЛ.

Медики регулярно підвищують кваліфікацію, беруть участь у конференціях та тренінгах. За останній рік більше 20 медиків району відвідали європейські країни для навчання, повідомила Валентина Гарагуля.

До здобутків останніх років вона також віднесла ремонт у хірургічному корпусі, відкриття кардіологічного відділення та гемодіалізного центру. Серед нещодавніх придбань для медицини Олександрійщини - монітор для спостереження за життєвими показниками в реанімаційне відділення, електровідсмоктувачі для хірургічного відділення, портативний рентген-апарат у Нову Прагу.      

Нагадаємо, сьогодні в Олександрійському районі медиків вітали із професійним святом.

Фото: Кіровоградська ОДА   

0    2146     15.06.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!