Новини

на попередню сторiнку

У Новопразькій громаді стартував профорієнтаційний агро-кемп "Патріот" (Фото)

У Новопразькій громаді стартував профорієнтаційний агро-кемп

На базі Шарівського НВК у Новопразькій громаді розпочав роботу агро-кемп "Патріот". Протягом тижня школярі відвідуватимуть підприємства Кіровоградщини та знайомитимуться з актуальними професіями в сільському господарстві.

Цьогорічний табір "Патріот" має аграрне спрямування. Його учасниками стали 30 учнів 8,10 класів з п'яти районів Кіровоградської області. Вони пройшли конкурсний відбір з-поміж 50 бажаючих, розповіли журналістам "Олександрійських новин" представники профорієнтаційного табору.

Школярі відвідають підприємства та навчальні заклади району й області, зокрема "Петриківське молоко", ТОВ "Колос", заводи "Ельворті" і "Королівський смак", Льотну академію. Для учасників агро-кемпу проводитимуть профорієнтаційні тренінги "Навички-2030", а також зустрічі із бізнесменами, які розкажуть про навички, що цінуються зараз на ринку праці.

Організатори табору підготували насичену розважальну програму з кінопоказами, піснями біля багаття та дискотеками.

Як відзначають представники табору "Патріот", отримані учасниками попередніх років знання та вміння допомогли їм успішно реалізувати власні дослідницькі проекти, вступити в обрані навчальні заклади та отримати чітке уявлення про бажану професію.
Фото: "Олександрійські новини"

0    2112     15.06.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!