Новини

на попередню сторiнку

Два дні та більше 120 учасників: стали відомі деталі автомобільного ретро-фестивалю в Олександрії (Фото)

Два дні та більше 120 учасників: стали відомі деталі автомобільного ретро-фестивалю в Олександрії (Фото)

Організатори "Ретрозльоту "Олександрія-2018" розповіли, чого очікувати гостям від цьогорічного фестивалю. Його вперше проводитимуть два дні (14-15 липня) у різних локаціях, а експозицію автомобілів оновлять на 50%.

Як відзначив на прес-конференції Ігор Широкун, до Олександрії прибудуть більше 120 автомобілів. Серед них будуть і чимало унікальних, які збереглися в одиничних екземплярах. Гості ретро-фестивалю зможуть побачити, зокрема, ЗІС-110. Це урядовий лімузин післявоєнної епохи. Таких автомобілів в Україні збереглося лише два.

Ретрозліт розпочнеться 14 липня на Соборній площі. Тут проведуть виставку ексклюзивних автомобілів та мотоциклів, представлять учасників. Після офіційного відкриття заплановані конкурси і змагання з призами серед глядачів. 

Паралельно стартує ретроралі за маршрутом Олександрія - Кременчук.


Основна виставка ретротехніки відбудеться в неділю, 15 липня, біля стадіону "Ніка". Для глядачів експозиція працюватиме з 10:00 до 17:00. Глядачів розважатимуть виступами творчих колективів, дитячими змаганнями, конкурсами. 

Новинкою цьогорічного фестивалю стане конкурс стилю для власників ретротехніки. Автомобілі виїжджатимуть на подіум, власники виходитимуть у костюмах відповідної епохи та представлятимуть свої експонати.


"Ретрозліт "Олександрія-2018" включено до календаря Автомобільної федерації України FAU, тож організатори очікують на учасників з усієї України та унікальний транспорт, якого в Олександрії раніше не було.

Фото: "Олександрійські новини"

0    2253     15.06.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!