Новини

на попередню сторiнку

На Олександрійщині привітали медиків із професійним святом (Фото)

На Олександрійщині привітали медиків із професійним святом (Фото)

15 червня в Олександрійському районному будинку культури відбулися урочисті заходи з нагоди Дня медичного працівника, який відзначається цієї неділі.

Зала будинку культури була заповнена. Тут зібралися працівники центральної районної лікарні, амбулаторій та ФАПів району, молодь і ветерани медичної галузі, передають кореспонденти "Олександрійських новин".

Із професійним святом медиків Олександрійщини привітали колеги та представники влади: головний лікар центральної районної лікарні Валентина Гарагуля, керівник "Центру первинної медико-санітарної допомоги Олександрійської районної ради" Олександр Гірник, депутат обласної ради Павло Фесюк, заступник Приютівського селищного голови Ірина Чемерис, перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Коваль.

Виступаючи на сцені, вони не обмежилися вітальними словами, але й згадали про повсякденні справи районної медицини. Павло Фесюк, зокрема, пообіцяв, що влада буде й надалі фінансувати нові амбулаторії, аби наблизити якісну медицину на місцях. У цьому його підтримала й Ірина Чемерис, яка відзначила, що обласна влада та нове керівництво ОТГ докладе зусиль для збереження високої якості медицини в ході реформ. Юрій Коваль, у свою чергу, передав районній лікарні документи на нове обладнання для реанімаційного й офтальмологічного відділень.


Досвідчених та молодих медиків Олександрійщини відзначили грамотами та подяками від районної державної адміністрації та облдержадміністрації.Фото: Віктор Голобородько

0    2144     15.06.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!