Новини

на попередню сторiнку

Олександрійська мерія не узгодила з поліцією встановлення нових знаків на Соборній площі

Олександрійська мерія не узгодила з поліцією встановлення нових знаків на Соборній площі

Олександрійська міська влада не зверталася до поліції щодо погодження нових знаків, які повинні обмежити рух транспорту на Соборній площі, і схем руху автобусів. Поки цього не зроблено, перевізники не можуть змінити нинішні маршрути.

Про це "Олександрійським новинам" розповів директор ТОВ "КД-Транс" Володимир Ковальчук.

За словами підприємця, він спілкувався з представниками поліції області щодо можливих змін автобусних маршрутів. Правоохоронці повідомили, що жодного звернення щодо нових знаків і схем руху до них не надходило. Якщо комунальні служби встановлять нові знаки без відома поліції, вони не матимуть законної сили.

Відповідно, без згоди Нацполіції перевізники не можуть змінювати затверджені схеми руху. Якщо ж вони почнуть виконувати рішення олександрійського виконавчого комітету вже зараз, поліція може їх оштрафувати, пояснив Ковальчук.

Як прокоментував 15 червня "Олександрійським новинам" начальник Олександрійського відділу поліції Володимир Горяний, представники міської влади не зверталися до них щодо погодження нових знаків.

Нагадаємо, 7 червня виконавчий комітет ухвалив рішення про закриття Соборної площі для транспорту та затвердив нову схему руху для автобусів.

Як повідомлялося, автобуси та автомобілі продовжували їздити через Соборну площу попри рішення мерії.

Фото: "Олександрійські новини"

0    2071     15.06.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!