Новини

на попередню сторiнку

П'ять олександрійських кафе зобов'язали працювати лише до 22:00

П'ять олександрійських кафе зобов'язали працювати лише до 22:00

П'яти олександрійським кафе заборонили працювати вночі після 22:00. Рішення мотивували зверненням міськвідділу поліції.

Новий режим роботи для закладів ресторанного господарства затвердили 14 червня на засіданні виконавчого комітету Олександрійської міськради.

Чотирьом кафе дозволили працювати з 10:00 до 22:00: "Mc de Burg", "Звезда Востока", "У Міші", "Black & White". Кафе "Радуга" тепер працюватиме з 11:00 до 22:00.

Таке рішення начальник управління економіки Ростислав Черевашко пояснив тим, що надійшов лист від Нацполіції про збільшення кількості правопорушень, зокрема крадіжок та бійок в стані сп'яніння поблизу закладів відпочинку.

Присутній на засіданні власник кафе "Black & White" Елчин Зейналов виступив проти заборони. Він зауважив, що звернення поліції має загальний характер, а конкретних скарг до його кафе немає. Виконком не взяв до уваги виступ підприємця і проголосував за заборону. Міський голова запропонував доповнити рішення пунктом, відповідно до якого саме Нацполіція муситиме контролювати дотримання нового режиму роботи.

Зазначимо, що в представленому раніше проекті рішення мова йшла про чотири кафе. Сьогодні до переліку додали "Радугу".

До цього кафе "У Міші" працювало з 10:00 до 04:00, а кафе "Black & White" - цілодобово, кафе "Радуга" - з 11:00 до 24:00. Дозволи їм надавали взимку терміном на один рік. 

Фото: Карти Google

0    1734     14.06.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!