Новини

на попередню сторiнку

Олександрійська мерія хоче припинити роботу стоянки біля "Айсберга"

Олександрійська мерія хоче припинити роботу стоянки  біля

В Олександрії продовжується конфлікт між міською владою та підприємцем Андрієм Сибірцевим. Мерія планує відмовити ТОВ "Айсберг" в поновленні договорів оренди земельних ділянок під автостоянкою біля ринку.

Відповідний проект рішення міської ради опублікували на сайті сьогодні, 13 червня.

Підставою для такого рішення вказана "невідповідністю цільового використання земельних ділянок генеральному плану м. Олександрія".

Документ передбачає припинення оренди земельних ділянок в центрі Олександрії площею 2500 м² та 186 м² по вулиці Козацькій. Підприємство також хочуть зобов'язати демонтувати тимчасові споруди та повернути земельні ділянки протягом 15 днів.

Як прокоментував "Олександрійським новинам" Андрій Сибірцев, договір на оренду цих земельних ділянок діє ще з 1998 року. Він періодично оновлюється, жодних проблем з виконанням його умов не було, тому такі дії мерії стали для бізнесмена несподіванкою. Підприємець вважає, що новий проект рішення є продовженням конфлікту навколо "Айсбергу" - законність роботи ринку вдалося відстояти в суді, тож тепер мерія вирішила взятися за парковку. За словами Сибірцева, мерія не встигла розірвати договори оренди у встановлений строк, тому їй довелося виносити питання на розгляд сесії.

Нагадаємо, конфлікт А. Сибірцева з міською владою триває вже близько шести років із періодичним залученням судів. 2013 року територію "Айсбергу" хотіли передати "Олександрійському центральному ринкові". У певний момент у протистояння виявилася втягнутою донька міського голови, яка працювала державним реєстратором міськрайонного управління юстиції. У липні 2017 року Сибірцев скаржився на дії мерії екс-заступникові голови Кіровоградської облдержадміністрації Андрієві Коломійцеву.

Фото: Wikimapia

0    1714     13.06.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!