Новини

на попередню сторiнку

Олександрійці зможуть спробувати нове меню від "Укрзалізниці" одними з перших

Олександрійці зможуть спробувати нове меню від

Укрзалізниця планує запровадити повний комплекс харчування для пасажирів потягів - від сніданків до перших страв і десертів. Із 18 червня нові страви пропонуватимуть пасажирам у тестовому режимі в окремих поїздах, зокрема і в потязі "Київ - Маріуполь", що курсує через Олександрію.

Про це повідомляють "Олександрійські новини" із посиланням на інформацію прес-служби ПАТ "Укрзалізниця".

Послугу тестуватимуть протягом трьох місяців на окремих маршрутах. Після цього Укрзалізниця вирішить, чи запроваджувати повноцінне харчування в усіх потягах.

Із 18 червня нове повноцінне харчування буде доступне пасажирам чотирьох поїздів: №81 Київ - Ужгород, №104 Київ - Маріуполь, №7 Київ - Івано-Франківськ та №749 Київ - Івано-Франківськ.

"Упродовж декількох тижнів ми плануємо розширити тестову послугу ще на деякі поїзди. Ми пропонуємо повний комплекс харчування - від сніданків до перших страв і десертів. Розрахуватися можна як готівкою, так і карткою за допомогою терміналів. Уже в наступні декілька тижнів буде можливо замовити ланч-бокси при купівлі квитків", - пояснив в.о. голови правління ПАТ "Укрзалізниця" Євген Кравцов на презентації нової послуги.

Замовити обід можна буде на пасажирське місце по телефону, вказаному в меню, через офіціанта-стюарда або отримати безпосередньо в спеціально обладнаному сервісному купе. Склад меню залежатиме від сезонності представленої продукції.

Готові ланч-бокси коштуватимуть 95 та 115 грн, залежно від асортименту. Також можна буде купити окремі страви та напої.Ілюстрації: прес-служба Укрзалізниці

Олександрійці зможуть випробувати нову послугу у потязі №104 Київ - Маріуполь. Він курсує щоденно, прибуває до Олександрії о 23:49, а в зворотному напрямку - о 02:45.

Нагадаємо, через Олександрію курсуватимуть додаткові літні поїзди.

Фото: Укрзалізниця

0    1074     13.06.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!