Новини

на попередню сторiнку

Олександрійський район поїде на "АгроЕкспо-2018" спільно з новими об'єднаними громадами

Олександрійський район поїде на

Делегація Олександрійського району візьме участь у виставці "АгроЕкспо-2018" спільно з аграріями утворених на Олександрійщині об’єднаних територіальних громад - Новопразької і Приютівської.

Про це повідомив перший заступник голови районної державної адміністрації Юрій Коваль на апаратній нараді, передає прес-служба Олександрійської РДА.

Юрій Коваль підкреслив важливість виставки для розвитку сільського господарства району.

"Протягом поточного року, поки зазначені громади не мають прямих міжбюджетних відносин з державним бюджетом, усі соціально-економічні програми і заходи ми будемо реалізовувати спільними зусиллями", - відзначив посадовець.

Наразі, за словами Коваля, аграрії району готуються до початку жнивної кампанії. У зв'язку із цим він дав доручення провести заходи щодо охорони праці та нагадати фермерам про неприпустимість спалювання рослинних залишків. Водночас він доручив активізувати роботу з керівниками фермерських господарств щодо легалізації заробітної плати та збільшення її розміру.

Нагадаємо, участь у виставці "АгроЕкспо" визначили одним із пріоритетів у розвитку сільського господарства Олександрійщини. Цьогорічну "АгроЕкспо-2018" взяли під патронат два міністерства.

Як повідомлялося, перші сесії селищних рад у Приютівській та Новопразькій ОТГ відбулися відповідно 31 травня та 1 червня.

Фото: "Олександрійські новини"

0    1050     13.06.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!