Новини

на попередню сторiнку

Олександрійська міськрада показала, як після реконструкції може виглядати колишня будівля "Надра Банку" (Фото)

Олександрійська міськрада показала, як після реконструкції може виглядати колишня будівля

Управління житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування Олександрійської міськради опублікувало проект плану території в районі Соборної площі і проспекту та вулиці Григорія Усика. Тут планують перебудувати колишнє приміщення "Надра Банку", змінити зовнішній вигляд кафе "Деліс" та облаштувати місце для паркування автомобілів.

Відповідне оголошення про початок розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо проекту опублікували на сайті Олександрійської міськради 7 червня.

Проект розроблений відповідно до рішення міськради від 27 лютого 2018 року. "Мета даної роботи - реконструкція та будівництво об’єктів громадського призначення, місць для паркування автотранспорту біля об’єктів будівництва, благоустрій території", - відзначають в управлінні.

Головною зміною, яку передбачає проект, є реконструкція приміщення "Надра Банку" з надбудовою мансардного поверху. Перед ним планують облаштувати місця для паркування, а поруч - об'єкт громадського призначення. В єдиному стилі передбачається перебудувати і кафе "Деліс". Новий дизайн отримає тротуар перед реконструйованою будівлею. За приміщенням кафе хочуть облаштувати майданчик контейнерів для сміття.


Нинішній вигляд приміщення банку: скріншот Карт Google


Проект реконструкції будівлі: скріншот плану території

Відповідно до проектного плану, реконструкцією будівлі займається ТОВ "Колос", яке спеціалізується на сільському господарстві. За інформацією системи "YouControl", його засновником і керівником є Олександр Замковий.  

З матеріалами детального плану можна ознайомитися за посиланням та в приміщенні Олександрійської міської ради на першому поверсі.

Зауваження та пропозиції приймаються протягом 30 днів з дня оприлюднення проекту управлінням ЖКГ за адресою: вул. Бульварна, 25; пр. Соборний, 59, каб. 114; електронна адреса: upravleniegkh@ukr.net. Телефони для довідок: 7-14-77, 7-02-85.

Із детальним переліком вимог до пропозицій можна ознайомитися на сайті Олександрійської міськради.

Фото: скріншот Карт Google

0    1857     12.06.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!