Новини

на попередню сторiнку

На Кіровоградщині представили нового начальника обласної поліції

На Кіровоградщині представили нового начальника обласної поліції

Новим начальником Головного управління Нацполіції в Кіровоградській області став полковник поліції Роман Козьяков. Його офіційне представлення відбулося сьогодні, 12 червня, за участі Голови Нацполіції Сергія Князєва та керівництва Кіровоградщини.

Пряму трансляцію заходу вела "Кіровоградська Правда".

До цього Роман Козьяков працював заступником начальника ГУ Нацполіції в Київській області. В органах внутрішніх справ він працює з 1994 року.

Екс-очільник поліції Кіровоградщини Сергій Кондрашенко буде направлений на курси. Після цього він продовжить службу в центральному органі управління. "Це буде наступний щабель кар'єрного зростання, набагато вище", -  повідомив Сергій Князєв.

Голова Кіровоградської облдержадміністрації подякував за службу екс-очільникові обласної поліції: "Було прийнято багато важливих управлінських рішень ним особисто і його підлеглими".

За словами Сергія Кузьменка, перед представленням нового начальника обласної поліції відбулася розмова між ним, очільником Нацполіції, колишнім і новим керівниками обласної поліції. "Розмова була відверта, і власне поговорили про багато проблем, які є в Україні й на Кіровоградщині. Я почув слова підтримки, що резонансним справам на Кіровоградщині буде приділена надзвичайна увага керівництвом Національної поліції України та області", - відзначив Кузьменко.

Найближчим часом очікуються відповідні кроки, щоб мешканці області завжди були впевнені в тому, що у держави достатньо сил і засобів для захисту їхнього життя, здоров'я і майна, наголосив очільник Кіровоградщини.

Фото: dozor

0    1396     12.06.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!