Новини

на попередню сторiнку

В Олександрійській міській лікарні аудитори виявили фінансові порушення на 820 тисяч гривень

В Олександрійській міській лікарні аудитори виявили фінансові порушення на 820 тисяч гривень

Фахівці Управління Східного офісу Держаудитслужби в Кіровоградській області виявили в Міській лікарні №1 м. Олександрії фінансових порушень, що призвели до втрат, на суму 822 тис. грн. Ревізію проводили за період з січня 2015 року по грудень 2017 року.

Про це повідомили на офіційному сайті Державної аудиторської служби України 12 червня.

Найбільше коштів лікарня недоотримала через лікування громадян, які проживають в інших населених пунктах. Витрати на суму 530 тисяч гривень не відшкодувалися іншими міськими та селищними бюджетами, що призвело до покриття витрат сторонніх юридичних осіб.

Ще понад 200 тис. грн - це втрати та недоотримання коштів через надання лікарнею платних послуг із проходження первинних та періодичних медичних оглядів за заниженою вартістю. У розрахунках використовувалася вартість послуг за витратами на 2014 рік, що значно нижче за їхню фактичну вартість.  

"Крім того, установлено незаконні витрати на оплату праці та внаслідок завищення вартості виконаних робіт на загальну суму 55,2 тис. грн, а також нестачу товарно-матеріальних цінностей на суму 28,1 тис. грн", - відзначають в аудиторській службі.

Про результати ревізії поінформовано прокуратуру Кіровоградської області.

Як повідомлялося, керівництво міської лікарні звернулося до місцевої влади із пропозицією підняти вартість платних медичних послуг.

Фото: Златопіль

0    1528     12.06.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!