Новини

на попередню сторiнку

Олександрійські активісти зареєстрували дві електронні петиції до міської ради

Олександрійські активісти зареєстрували дві електронні петиції до міської ради

Активісти зареєстрували дві електронні петиції до Олександрійської міської ради щодо забезпечення дітей з інвалідністю та збільшення пропускної спроможності ЦНАПу. Петиції розробили в межах регіонального проекту спільно з експертами "Асоціації Політичних Наук".

Про це повідомили представники громадської організації "Асоціація Політичних Наук" 11 червня.

На першому етапі проекту експерти провели навчання для активістів з 10 районів Кіровоградської області. На другому етапі учасники тренінгу мали зареєструвати петицію з метою вирішення якоїсь нагальної місцевої проблеми. Далі активісти проводитимуть адвокаційні кампанії для збору підписів під петиціями та спробують пролобіювати прийняття рішень.  

Петиції зареєстрували на сайті АПН. Збір підписів розпочався 9 червня.

Петиція "Про забезпечити дітей з інвалідністю памперсами та іншими медичними засобами" передбачає звернутися до міськради, аби остання ухвалила рішення про забезпечення необхідними засобами.

Петиція "Про збільшення пропускної спроможності Олександрійського ЦНАПу" має на меті збільшити пропускну здатність центру адмінпослуг, аби уникнути черг.  

Проголосувати за петиції можна за посиланнями вище. Для цього треба вказати свої ім'я, адресу електронної пошти та номер телефону.

Петиції мають підтримати щонайменше 100 людей. Після цього їх передадуть Олександрійській міській раді.

Фото: "Олександрійські новини"

0    1316     11.06.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!