Новини

на попередню сторiнку

Олександрія та Нова Прага отримають кошти Державного фонду регіонального розвитку

Олександрія та Нова Прага отримають кошти Державного фонду регіонального розвитку

Прийняте урядове розпорядження дозволить Олександрії та Новій Празі розпочати використовувати кошти Державного фонду регіонального розвитку. Їх спрямують на ремонти міського будинку культури і селищної школи.

Таку інформацію на апаратній нараді озвучив голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко, передає прес-служба Кіровоградської ОДА.

У Новій Празі за рахунок фінансування планують завершити капітальний ремонт у Навчально-виховному об'єднанні, а в Олександрії - реконструкцію міського будинку культури.

Загалом Кіровоградщина отримає 108 мільйонів гривень із державного бюджету. За кошти Державного фонду регіонального розвитку цього року мають реалізувати дев'ять проектів.

"Маємо іще 5 місяців сприятливих погодних умов, щоб виконати всі плани і завдання, які ми на себе брали і на які сьогодні Уряд України виділив кошти", - підкреслив Сергій Кузьменко.

Як повідомлялося, на капітальний ремонт школи в Новій Празі направили 10 мільйонів гривень.

Нагадаємо, в Олександрійському міському будинку культури завершили перший етап реконструкції. Цього року мають зробити внутрішній ремонт приміщення.  

Фото: "Олександрійські новини"

0    1367     11.06.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!