Новини

на попередню сторiнку

Погода в Олександрії на вихідні та понеділок, 11 червня

Погода в Олександрії на вихідні та понеділок, 11 червня

Надзвичайна пожежна небезпека.

У суботу, 9 червня, в Олександрії сонце буде рідко з'являтися з-за хмар. Без опадів.

Температура повітря вдень +20..+24, а вночі +15..+19. Атмосферний тиск становитиме 749-752 мм. рт. ст. Відносна вологість повітря 41%..81%. Вітер змінного напрямку, до 4,8 м/с.

Народний прогноз погоди: У цей день вшановується пам'ять священномученика Ферапонта, єпископа Сардійсього і мучениці Феодори діви. У народі є приказка: "На Федору не винось із хати сміття". У цей день не підмітали в домі і не мили підлоги, щоб не накликати біду. У минулі часи в цей день слідкували за мурахами: якщо навколо мурашника багато мурашок - на гарну погоду.

У неділю, 10 червня, в Олександрії до самого ранку погода буде ясною, але ввечері небо вкриється хмарами. Без опадів.

Температура повітря вдень +20..+24, а вночі +16..+20. Атмосферний тиск становитиме 749 мм. рт. ст. Відносна вологість повітря 37%..93%. Вітер змінного напрямку, до 4,8 м/с.

Народний прогноз погоди: 10 червня відзначається день пам'яті преподобного Микити сповідника. Святий Микита в народі вшановується як сторож гусей, тому по-простому його називають Гусятником. Це обрядове свято. Гуси з весни вимагають ретельного догляду, оскільки гусенята в цей час часто гинуть. Щоб врятувати їх від гибелі народ і дав їм святого покровителя. У народі вважається - якщо день тихий, то урожай буде хорошим. Слідкували також за конюшиною: "Конюшина зближує листочки - до негоди".

У понеділок, 11 червня, в Олександрії хмари вранці розсіються та більше в цей день на небі не з'являться. Опадів не прогнозується.

Температура повітря вдень +20..+23, а вночі +13..+19. Атмосферний тиск становитиме 749 мм. рт. ст. Відносна вологість повітря 28%..52%. Вітер переважно північно-східний, до 2,8 м/с.

Народний прогноз погоди: У цей день вшановується пам'ять священномучениці Феодосії, діви Тірської. У народі святу називали Колосяниця і Гречишниця, оскільки в цей час починає колоситися хліб і сіють гречку. З давніх часів день Феодосії вважається нещасливим днем: "День святої Феодосії вартий один усіх понеділків". У минулі часи в цей день спостерігали за горобцями: якщо вони веселі, рухливі, забіякуваті - на хорошу погоду.

Джерело: "Синоптик"

Фото: Рixabay

0    665     08.06.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!