Новини

на попередню сторiнку

Екс-очільник Олександрійщини може стати депутатом районної ради

Екс-очільник Олександрійщини може стати депутатом районної ради

Після місцевих виборів в об'єднаних територіальних громадах 29 квітня Наталія Йоник та Богдан Куруп склали повноваження депутатів Олександрійської районної ради. Їхні місця тепер мають зайняти наступні за черговістю кандидати від районної організації Партії "БПП "Солідарність".

Наталія Йоник була обрана до Приютівської селищної ради, а Богдан Куруп став Новопразьким селищним головою.

За інформацією "Олександрійських новин" та виходячи з даних Центральної виборчої комісії, новими депутати районної ради можуть стати Павло Філіпов та Віталій Згама, які є наступними в списку кандидатів від Партії "БПП "Солідарність".

Віталій Згама - 1972 року народження, має вищу освіту. Балотувався на окрузі, куди входять села Ізмайлівка, Видне, Гайок, Пустельникове, Королівка, Піщаний Брід. 

Він досить добре знайомий жителям Олександрійщини. У 2012 році його було призначено  головою Олександрійської районної держадміністрації. На цій посаді Згама пропрацював до 2014 року, коли звільнився й продовжив роботу у комерційній сфері. З 2015 року працював директором з виробництва ТОВ "УкрАгроКом", а загалом на керівних посадах підприємства працював ще з початку 2000-х років.

Павло Філіпов - 1964 року народження, має професійно-технічну освіту, пенсіонер. Він балотувався на окрузі, що включає селища Новоселівка та Веселе.

Фото: з сайту Олександрійської районної ради

0    2188     08.06.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!