Новини

на попередню сторiнку

Ізолятор тимчасового тримання в Олександрії готовий до роботи на 60%

Ізолятор тимчасового тримання в Олександрії готовий до роботи на 60%

Ізолятор тимчасового тримання Олександрійського відділу поліції готовий до використання на 60 відсотків. Для того, щоб він запрацював, необхідно привести умови перебування затриманих у відповідність до сучасних стандартів.

Таку інформацію в коментарі "Олександрійським новинам" повідомив начальник Олександрійського районного відділення поліції Віталій Кравцов.

Для завершення ремонтно-відновлювальних робіт в установі треба встановити сучасну протипожежну сигналізацію та придбати спеціалізований автомобіль для транспортування затриманих.

За словами Кравцова, відкриття ІТТ №7 в Олександрії значно прискорить роботу місцевих правоохоронців. Наразі поліцейські змушені возити затриманих з Кропивницького: ізолятор у Знам'янці не працює, Світловодськ досить далеко, і транспортування туди недоцільне.

Водночас, як в Олександрії, так і в районі спостерігається тенденція до скоєння тяжких злочинів, за якими правоохоронцям треба оперативно реагувати. Зокрема, за декілька останніх місяців в місті скоєно 7 убивств, а в районі були 2 випадки нанесення тяжких тілесних ушкоджень і розбійні напади, відзначив Кравцов. Формування конвоїв для транспортування затриманих практично на добу відволікає штат дільничних по району від своїх безпосередніх обов'язків. Саме тому відкриття ІТТ, на думку очільника районного відділення поліції, прискорить розгляд справ та допоможе вплинути на криміногенну ситуацію.

Сьогодні Олександрійська районна рада підтримала рішення про виділення додаткових 100 тисяч гривень на продовження ремонту. Це вже другий транш з районного бюджету для потреб ізолятора.

У лютому Олександрійська міська рада затвердила програму поліпшення умов тримання в ізоляторі. Відповідно до неї, на ремонт ІТТ №7 з міського бюджету виділять 300 тисяч гривень.

За інформацією "Олександрійських новин", якщо всі юридичні процедури і строки фінансування будуть дотримані, ізолятор може розпочати роботу до кінця 2018 року.

Фото: "Олександрійські новини"

0    2116     08.06.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!