Новини

на попередню сторiнку

Олександрійці стали частіше звертатися до медиків через укуси кліщів

Олександрійці стали частіше звертатися до медиків через укуси кліщів

Кількість звернень до олександрійських фахівців у зв'язку з укусами кліщів за рік зросла в 1,6 раза. За п'ять місяців 2018 року жителі Олександрії доставили до відділення організації епідеміологічних досліджень 64 кліщі. Результати усіх лабораторних досліджень на хворобу Лайма були негативні.

Про це "Олександрійським новинам" повідомила завідувач Олександрійського міськміжрайонного відділу ДУ "Кіровоградський ОЛЦ МОЗ України" Марина Первак.

Водночас, у 2018 році в Олександрії вже зафіксовано один випадок хвороби Лайма. За даними фахівців, 11-річний хлопчик міг заразитися після укусу кліща на спортивних зборах у Войнівці.

Спеціалісти відзначають зростання захворюваності Лайм-бореліозом в Олександрії: у 2016 році не було жодного випадку, а в 2017-му - п'ять. Аналогічну тенденцію фіксують по всій Кіровоградській області.

Олександрійські фахівці наголошують, що убезпечити від укусів кліщів може утримання земельних ділянок згідно санітарних норм: косити високу траву, розчищати пішохідні доріжки, боротися з гризунами, від яких кліщі переносять хворобу до людей.

Як повідомляли "Олександрійські новини", хлопчик з Олександрії заразився хворобою Лайма у березні.

Довідково: хвороба Лайма - небезпечне інфекційне захворювання, яке передається через укус інфікованого бореліями кліща. Хвороба має різноманітні клінічні прояви та перебіг з ураженням нервової системи, шкіри, суглобів, серця та може призвести до інвалідності.     

Фото: Рixabay

0    1866     08.06.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!