Новини

на попередню сторiнку

Школи Олександрійщини отримають мультимедійні дошки

Школи Олександрійщини отримають мультимедійні дошки

Комплекти мультимедійного обладнання, які складаються з інтерактивних дощок, проекторів і спеціальних програм, отримають 13 шкіл в Олександрійському районі.

Відповідний договір уклав відділ освіти Олександрійської районної державної адміністрації із приватним підприємцем з Миколаєва 4 червня. Аукціон із визначення постачальника відбувся на майданчику публічних закупівель Prozorro.

Участь у тендері загальною вартістю 720 тисяч гривень взяли два підприємства: ТОВ "КРЕО СІНЕРЖІ" з Сумської області та ФОП "ПОЛЯКОВ АНТОН ОЛЕКСІЙОВИЧ" із Миколаєва.

Фірма з Сумщини запропонувала нижчу ціну - 600 тисяч гривень, - однак її пропозицію відхилили через невідповідність умовам тендерної документації щодо характеристик інтерактивної дошки та програмного забезпечення.

У підсумку, 16 комплектів мультимедійного обладнання поставить ФОП "ПОЛЯКОВ АНТОН ОЛЕКСІЙОВИЧ" за 712 тисяч гривень. Зробити це він має до 20 червня. 10 шкіл Олександрійщини отримають по одному комплекту, а Цукрозаводський НВК, Новопразький НВК та Войнівська ЗШ І-ІІІ ст. - по два.

Як повідомлялося, для шкіл Олександрійщини хочуть закупити нові меблі.

Фото умовне: Radka.in.ua

0    1104     07.06.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!