Новини

на попередню сторiнку

Облдержадміністрація доручила усунути порушення протипожежної безпеки в олександрійських школах та лікарнях

Облдержадміністрація доручила усунути порушення протипожежної безпеки в олександрійських школах та лікарнях

Щодо п'яти закладів освіти й охорони здоров'я в Олександрії направлено звернення до суду стосовно заборони експлуатації будівель. Серед найпоширеніших порушень, які виявили під час перевірок фахівці ДСНС, - несправність пожежної сигналізації, відсутність автоматичних систем пожежогасіння та вогнезахисної обробки дерев'яних конструкцій.

Про це повідомили під час засідання робочої групи з перевірки забезпечення надійності та безпеки експлуатації об’єктів соціальної інфраструктури 6 червня, передає прес-служба Кіровоградської облдержадміністрації.

Посадовці обговорили результати перевірок будівель закладів освіти, охорони здоров'я, культури, соціального захисту, фізкультури та спорту, адміністративних приміщень в Олександрії та районі.

За підсумками засідання перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Коваленко дав доручення розробити і подати до управління регіонального розвитку, містобудування та архітектури ОДА узгоджені із ДСНС плани-графіки заходів з усунення виявлених порушень на об’єктах соціальної інфраструктури та ліквідації недоліків.

Як повідомлялося, позовні заяви до суду щодо припинення експлуатації приміщень було анонсовано щодо чотирьох олександрійських шкіл та міської лікарні №1. В Олександрійському районі достатні підстави для подання позову виявили в районній лікарні.

Фото умовне: Рixabay  

0    827     07.06.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!