Новини

на попередню сторiнку

На Олександрійщині відзначили журналістів з нагоди професійного свята (Фото)

На Олександрійщині відзначили журналістів з нагоди професійного свята (Фото)

6 червня в Олександрійській районній держадміністрації привітали працівників місцевих видань із професійним святом та вручили подяки "за активну участь у висвітленні соціально-економічного і культурного розвитку Олександрійського району".

Подяки отримали автор блогу "Моя Олександрія" Руслан Гаврилов, оператор "ТРК "Контакт-ЛТД" Олександр Кумпан та редактор сайту "Олександрійські новини" Павло Чайко.

Перший заступник голови районної державної адміністрації Юрій Коваль і голова Олександрійської районної ради Ольга Коріненко подякували журналістам за висвітлення життя району та конструктивну критику, яка тримає владу "в тонусі", побажали їм подальшого розширення аудиторії.

Як відзначили організатори, цього року вирішили нагородити саме тих працівників галузі, хто зазвичай залишається за кадром. Так, Олександр Кумпан вперше в Олександрії налагодив дистанційну систему управління випускаючим обладнанням телестудії та організував автоматизований процес онлайн-трансляції телевізійних ефірів. Павла Чайка відзначили за продуктивну співпрацю з кореспондентами Олександрійської медіа групи та наповнення сайту інформацією з різних джерел та власним контентом.


Довідково: День журналіста в Україні відзначають 6 червня - у день прийняття Спілки журналістів України до Міжнародної федерації журналістів 1992 року.

Фото: Віктор Голобородько 

0    814     06.06.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!