Новини

на попередню сторiнку

На Кіровоградщині ліквідували два конвертаційні центри з обігом 450 мільйонів гривень

На Кіровоградщині ліквідували два конвертаційні центри з обігом 450 мільйонів гривень

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Кіровоградській області спільно з прокуратурою викрили два конвертаційні центри, які діяли на території Кіровоградської, Запорізької, Дніпропетровської областей та Києва. Обіг коштів одного з них склав 180 мільйонів гривень, іншого - 275 мільйонів.

Про це повідомили в прес-службі Державної фіскальної служби України 5 червня.

Конвертаційні центри допомагали підприємствам реального сектора економіки формувати незаконний податковий кредит з ПДВ і переводити безготівкові кошти у готівку.

"В обох випадках схема діяла наступним чином: реально діючі підприємства перераховували безготівкові кошти на рахунки підконтрольних організаторам схеми компаній нібито за придбані товари і послуги. У подальшому кошти знімалися готівкою і за вирахуванням певного відсотка від проконвертованої суми передавалися замовникам незаконної послуги", - пояснюють у фіскальній службі.

Правоохоронці провели 16 обшуків в офісах, помешканнях та в автомобілях фігурантів. Було вилучено майже 500 тисяч гривень готівкою, 44 печатки фіктивних підприємств та фінансово-бухгалтерську документацію, що свідчить про їх протиправну діяльність.

Наразі триває досудове розслідування.


Фото умовне: zhitomir.info

0    761     06.06.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!