Новини

на попередню сторiнку

Щодо чотирьох олександрійських шкіл подано позовні заяви про зупинення роботи

Щодо чотирьох олександрійських шкіл подано позовні заяви про зупинення роботи

Чотири олександрійські школи потрапили до переліку об'єктів, за результатами  перевірок яких направлено позовні заяви до судів щодо зупинення експлуатації будівель.

Відповідну інформацію опублікували на сайті Управління ДСНС у Кіровоградській області.

За результатами перевірок фахівці направили позовні заяви до Кіровоградського окружного адміністративного суду щодо наступних шкіл:

  • загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ст. № 10 - вул. Звєрєва, 13;
  • загальноосвітній навчальний заклад ІІ-ІІІ ст. № 15 - вул. Ярмаркова, 63а;
  • НВК Олександрійський колегіум-спеціалізована школа - вул. 6-го Грудня, 97;
  • ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 ім. Горького - вул. Свято-Миколаївська, 1.

Найбільше порушень виявили у школі №10. Так, у навчальному корпусі на вулиці Іллі Звєрєва, 13 дах не оброблено засобами вогнезахисту, немає автоматичної пожежної сигналізації та системи оповіщення про пожежу. Подібні порушення спеціалісти зафіксували і в інших навчальних корпусах.

У школі №15 відсутні автоматична пожежна сигналізація й система оповіщення, не вистачає вогнегасників і засобів індивідуального захисту, не оброблено дах засобами вогнезахисту.

Аналогічні порушення виявлено і в приміщеннях Олександрійського колегіуму. Крім того, подекуди стіни в класах та аудиторіях оздоблено горючими матеріалами.

Найменше порушень - у школі №2. Однак, відсутності системи оповіщення й сигналізації та недостатньої кількості засобів індивідуального захисту було достатньо, щоб потрапити до зазначеного переліку.

Як повідомлялося, позовні заяви про зупинення роботи будівель раніше були направлені щодо Олександрійської міської лікарні №1 та Олександрійської центральної районної лікарні.  

Фото умовне: Рixabay

0    1442     05.06.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!