Новини

на попередню сторiнку

У Войнівці Приютівської громади частково відремонтували дорогу (Фото)

У Войнівці Приютівської громади частково відремонтували дорогу (Фото)

У Войнівці виконали частковий ямковий ремонт дороги. Капітальний ремонт ускладнює те, що дорога не стоїть на балансі і не має статусу, але в подальшому дане питання буде вирішуватися.

Про це повідомили в прес-службі Олександрійської райдержадміністрації 4 червня.

Із проханням відремонтувати відрізок дороги від колишньої меблевої фабрики до дитячого табору "Дружба" за маршрутом руху автобуса № 9 звернулися жителі Олександрії.

"Люди скаржилися на погане транспортне сполучення, пов’язане із значними вибоїнами на дорозі. Особливої актуальності дана проблема набула із початком відкриття дачного сезону, а також табірної зміни у дитячому закладі оздоровлення та відпочинку "Дружба", - відзначають в районній держадміністрації.

Наразі вдалося здійснити частковий ремонт дороги: великі ями засипали відпрацьованим асфальтом після фрезерування доріг, також працював грейдер. Ремонт вдалося провести без використання коштів - Приютівський селищний голова домовився із представниками Олександрійської дільниці експлуатації доріг, і вони погодилися відремонтувати дорогу за рахунок власних резервів.Фото: Олександрійська райдержадміністрація    

0    1143     05.06.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!